| AlexandraIleana a întrebat:

Ce naiba am? Acum cand m-am trezit dimineata ma doare capu am o stare de lesin ma doare cand inghit si abia pot sa stau in picioare si mi super frig ca am vrut sa merg la antrenament si nu am putut.Ce pot sa am? La doctor am sunat si sunt programta numai poimaine dimineata ca doar atunci poate si am luat un nurofen pentru durere.Asa de rau ma simt crying

3 răspunsuri:
| simplu0 a răspuns:

Am patit-o si eu ai racit. De asta te simti asa rau.Du-te la farmacie si ia-ti niste pastile de raceala si pentru gat.

| sadhnaravi a răspuns:

Este o simpla raceala...nu iti face griji

| Mary8 a răspuns:

Ai racit,asa mi s-a intamplat si mie, iei nurofen daca ai si febra, ia pastile pentru gat cum ar fi septolte, este cel mai bun si nu te mai duce la antrenament cand esti racit/a degeaba te duci ca nu poti sa dai tot ce ai mai bun din tine daca esti racita fate bine si pe urama du-te,, si inspira si expira aburi te ajuta mult! Scces!