| kire a întrebat:

Ce nume adevarate de oameni (amuzante) stiti? gen: Oase Negre Marian.Sa fie adevarate!

8 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Uita-te aici:
http://www.220.ro/funny/Cele-Mai-Ciudate-Nume-Reale-Top-9/DP84haBd0g/

:)):)):)):))

Sper ca te-am ajutat!

Raaalucaaa ^.^

| DeeaLove08 a răspuns:

Colegi:
groapa alina
stuparu costin
bulai carmina
puținae lavinia
chiribou mariana
baciu andrei

| VitaminaColorata a răspuns:

Joacabine
vacagrasa
bretpit

| Beiiuka a răspuns:

Cacau Cosmin`rolling on the floor Profesoru` meu de istorie:d
Borcan Valentin -> coleg :*
Woau Andreea laughing -> Profesoara de desen.:d

| RazvanAldea99 a răspuns:

Labă Maria, din Târgu-Mureș.

| alina161098 a răspuns:

-aspirator marinel,-chiftea ion,-curea dan,-manea mihai,-gojgovan costel,-mihail prajitura-pascu petre-buca george-borcan bianca-poponet ivan-blugi denis-pilaf goe-baston iuliana-azor ioan-babalac frankfurtlaughing)) unele-s reale da altele nulaughing)

| Ciciboy10 a răspuns:

Tom-Mac-Bill-Bob-Constantin Cojocaru