| CarmenAndrada a întrebat:

Ce nume mi-as putea pune pe facebook? Numele meu e Carmen.

Răspuns Câştigător
| GirlxD a răspuns:

Eu zic asa : ♥Cami Carmen ♥ daca se poate cu inimioare asu nu Cami Carmesita, Carmenuta sau Carmen si numele tau de familie, Cami GossipGirl si altele nu mai stiu. Funda big grin big grin

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Carmen, Camy, Carmencita, Carm(carmen in engleza), Cmy. Baftawinking

| anonima20 a răspuns:

Pai pur si simplu pui carmen sh numele de familie.aiki nu e pe hi5.winking.bafta...

| M a răspuns:

Pai Carmen si Numele de familie. nu vreti sa innebuniti facebook-ul cum e si hi5batting eyelashes

| StefaniaStefania a răspuns:

Si pe mine ma cheama la felbig grin eu mi-am pus pur si simplu cele 2 nume pentru ca am observat ca mai toata lumea are numele sau chiar si numele de familie.a cam trecut perioada accea hi5 cand toti ce puneam la nume inventiilaughing