| Nykoleta1234 a întrebat:

Ce nume sa pun pe fb, adica ar merge ceva de genu : Nyko BĂă sau Nyko MĂă. thinking

Răspuns Câştigător
| GeaninaNicoleta a răspuns:

Da merge

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,eu sunt de parere ca numele astea sunt urate si oricum le gasesti peste tot, nu au nimic original in ele.Mai bine iti pui numele real, sau doar porecla, parerea mea.
Numai bine.

| TheAce a răspuns:

Facebook-ul nu e hi5 sau piczo sau mai stiu eu ce site frecventat cu precadere de copii.Cel mai indicat e sa-ti pui numele tau real, pentru ca cei care te cunosc si doresc sa ia legatura cu tine sa te poata gasi mai usor.

| stelar99 a răspuns:

Mda. raspunsul castigator nu merita sa castige. La modul CEL mai SERIOS. E enervant sa va dati mari cu " MA si BA si BAII si ATAT ", etc. Merita fundita raspunsul care ti-a zis ca cel mai bine e sa ai numele real.
O prietena isi pusese EKOO si toata lumea o striga asa sau ECHOLOGISTA.cea ce nu e dar ma rog laughing.