| Pisoiii a întrebat:

Ce nume va place mai mult?
La fete: Alexandra, Oana sau Isabela?
La baieti: Christian, Lucian sau Sorin?

Răspuns Câştigător
| Roxana6277 a răspuns:

Isabela si Christian. Suna dragut impreuna si imi place mult numele de Isabella.

10 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Fete:isabelalove struck
si baieti:Christianhappy

| Aylee a răspuns:

Oana si Christian, nu ma intreba de ce dar prefer mai mult aceste nume.

| DracusorImpielitat a răspuns:

La fete, oana. la baieti christian.

| georgyg98 a răspuns:

Alexandra si Christian.

| UiteeeeVezi a răspuns:

Nicoleta si Robberth. love struck sunt cele mai frumoase. dar din viariantele date... Alexandra si Sorin...happy

| paulx94x a răspuns:

Alexandra si Lucian tongue

| planeta a răspuns:

Alexandra-Christian astea imi plac, cum zicea cineva...gusturile nu se discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra si Christian

| мєχιι a răspuns:

Iti recomand sa nu dai numele Isabela dintr-un singur mic motiv. Exista sute de milioane de caini cu numele bela`.Pe catelusa mea o cheama bela`. Oana e un nume elegat frumos care are sfant.La baieti mi se preare frumos Christian.

| Sandra_3442 a răspuns:

Isabela si Christian love struck.
Mie imi par' mai deosebite si frumoaselove struck