| Alysée a întrebat:

Ce o sa faceti vara lunga? unde o sa mergeti? v-ati propus sa incercati ceva nou? ce medie anuala aveti?
deci eu nu vreau sa ma plictisesc deloc daca aveti sa-mi dati si mie niste idei mai stralucite/fara citit, filme/chestii funny pe care le poti face afara cu prietenii si din care sa va distrati./cum ar fi stropitul cu apa/
fundita

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

O sa ma distrez, o sa fac meditatii chatterbox, o sa merg in vacanta la mare cred.Mi-am propus sa imi iau un job part-time la pliante sau la McDonald.Media anuala cred ca imi iese 9.30 sau cam asa.

| FireNinja a răspuns:

Depinde de catim ani ai.Eu o sa merg pe la munte cam o saptamana si in rest voi sta pe afara, merge cu bicicleta si pregati pentru noul an.da.am media 10... Poti iesi afara si sa joci jocuri cu prietenii,sau sa va imaginati aventuri imaginare,cum ar fi o aventura inapoi in timp, cu masina timpului, sau unrazboi etc.Eu asta faceam cand eram mai mic.cum am zis, totul tine de varsta. Daca esti ceva mai mare si ai bicicleta iti sugerez sa iesi mai mult cu ea.E foarte distractiv.