| SmiiileXoXo a întrebat:

Ce ore se fac la liceu de pedagogie pe clasa a 9 a?! sectia educator -puericultor?! La ce se dau teze?! :p

Răspuns Câştigător
| SmiiileXoXo explică:

Sunt la un astfel de liceu trec in clasa a 11-a. Acum se numeste si puricultor ceea ce estre o mica ciudatenie venita de la minister. in fine Se fac 2 ore de engleza si franceza 2 ore de matematica 4 ore de lb romana 1 de biologie istorie si geografie religie sport 3 ore de practica pedagogica (practica la copii de inv prescolar si scolar) muzica desen 2 ore de TIC(un fel de informatica) 3 ore de psihologie 1 se pedagogie insa in clasa a 9-a de fac 2( cel putin eu am avut 2) si se alege si un optional..sa nu uit de fizica tot 2 ore sau 1 daca una e optionala si chimie de asemenea daca ai intrebari mi le ppoti adresahappy

| PsyhoWoman a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Orele de psihologie intra abia in clasa a 10-a in clasa a 9-a se face o ora de logica

| SmiiileXoXo explică (pentru SmiiileXoXo):

Multumesc happy Eram chiar curioasa :p Si din ce am sa dau teza in clasa 9 a? happy

| PsyhoWoman a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Din pedagogie engleza romana si matematica :*

| SmiiileXoXo explică (pentru PsyhoWoman):

Multumesc :*