| Roxika97 a întrebat:

Ce paere aveti despre Emo?

8 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Nişte complexaţi cerşetori de atenţie.

| τττ a răspuns:

Bună.
Sunt și ei tot oameni, dar nu îți recomand să fi așa. Se îmbracă în culori închise, își taie venele...ba chiar se și sinucid! Mi se par niște persoane foarte retrase, depresive și închise în ele. Uneori am impresia că ei se descarcă prin acest stil și acest mod de viață.
Pa, pa!

| Voidwithin a răspuns:

Oameni care nu stiu cum sa faca sa iasa in evidenta mai mult in fata lumii.Ce pot sa zic trist.

Răspuns utilizator avertizat
| tsunami11 a răspuns:

Emo este o subcultura pe care nici nu o urasc dar nici nu o plac. Fetele emo sunt sexy.Dar baietii emo ii urasc deaorece cum poti fi barbat cand daca cineva se anina de tine inloc sa te razbuni ei se duc si pling undeva emo=emotional.Si multi incurca de multe ori cei care asculta post-hardcore, metal, deathcore (mai precis rock) cu emo.Eu sunt un metalcorist si ma supun subculturi sXe dar de multe ori alti mo incurcat cu emo din cauza parului si din cauza muzici pe care o ascult.Imbracamintea emo este faina nu si caracterul.Nu este rau sa fii emo parerea mea.Acesta piesa se adreseaza tuturor emonistilor.
http://www.youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY

| Roxika97 explică (pentru tsunami11):

Stiu melodia, o ador! :X
batting eyelashesCel din poza de profil esti tu?

| tsunami11 a răspuns (pentru Roxika97):

Da sunt eu.

| Anonima26 a răspuns:

Pai ce sa-ti zic, sa fii emo, ceea mai buna prietena amea inainte era emo si sa stii ca aduce numai chiestii rele de exemplu isi taia venele se imbraca doar in negru me machia ciudat si chiar vroia sa se arunce de pe un bloc. Asa ca eu nu iti recomand sa te faci emo.