| 愛日本 a întrebat:

Ce paere aveti despre ifomani sau pitipoance?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu una buna.desi pitipoancele sunt foarte numeroase, toti le barfesc si nu le suporta, ele continua cu fitele.Nu zic ca virgula ca sunt perfecta, dar totusi, nu as vrea sa seaman cu ele.

| NewSummer2013 a răspuns:

Sincer?!

eu sunt rockeritza si toate prietenele mele la fel.Cand noi vedeam cate o piztipoanca din aia fitoasa o barfeam pe la spate, ne radeam de ea si o faceam in toate felurile. (Cel putin ele, eu sunt mai neutra, ca sa zic asa...) Si dupa ce o faceau in fel si chip pe la spate o barfeau si pe la restul lumii, sa fie sigure ca respectiva pitzipanca ajunge de rasul lumi. Pfff... daca pitzi se enrva si riposta iesea cu bataie. Mdah.cam asa este...Desii stiti ce nu inteleg eu?! Dece rockeritzele acestea barfitoare se comportau frumos cu pitzipoancele pe fata. le zxambeau frumos, iar pe la spate.pfff. Mdah, ma rog datorita grupului in care ma aflu am ajuns sa dispretuiesc si eu pitzipoancele.

Dar in urma cu ceva vreme (in vara) Am plecat din oras, pentru a sta la niste veri., Acolo printre blocuri, am dat de tot felul de pitzipaonce. Si neavand ce face m-am imprietenit cu ele. Si stiti ce bine ne-am inteles?/!?! Am ramas uimita. Mi-am facut asa niste prietene bune, in cat mergeam peste tot si puteam vb orce, si nici nu ne barfeam una pe alta.Era splendid! Si de atunci mi-am schimbat parerea despre pitzipoance.

(Bun. acum trebuie sa subliniez ceva:prietenele mele rockeritze cand vedeau vreo manelista o clasificau imediat pitzi, usoara, etc.Deci prietenele mele cele recente erau maneliste, nu va inchiputzi ce blonde toata ziua imbracte numa'n roz laughing Eh, bine.am cunoscut si din acela, m-am inteles bine si cu acelea, numai sincer nu prea le-am placut.deoarece erau prea usoare de minti laughing muult prea aereiene. mie imi plac oamenii cu picioarele pe pamant totusi laughing )

Mdah, si dupa cum am spus si rockeritzele si pitzipancele sunt de treaba. Sincer. Si mnah...nu prea e frumos sa cataloghezi omul asa.in functie de astah...mai bine e sa-l cunosti cu adevarat mai intai happy

rolling on the floor Stiti de ce m-am inteles bine cu ambele grupe?! Pt ca mie imi place sa ma imbrac ca o manelista, dar in schimb ascult numa rock.
Si nimeni nu a avut ce sa-mi reproseze! tongue Cel mai bine e sa fii tu insati! Iar prietenii te vor accepta oricum.

| Choco a răspuns:

Ifomani? aia c mai is? rolling on the floor ceva cuvant nou?