| Xdreaper21 a întrebat:

Ce parere ati avea daca ar aparea un post cu animeuri.
Credeti ca ar "supravietui" daca ar fi difuzat in Romania?(animeuri gen naruto dragon ball sao(sword art online) death note adica animeuri mai lungi nu 12 episoade ca majoritatea).
Eu sunt consumator de anime si sincer sa fiu cred ca daca ar face continuari la anime difuzate in trecut(inazuma eleven, bakugan, beyblade mai erau si pe jetix dar nu le mai stiu) deoarece nu au fost terminate, la inazuma eleven au difuzat doar cand erau mici nu si cand erau adolescenti sau chiar adulti personajele(parca a fost si cand erau adulti) adica serii incomplete(prin incomplete ma refer ca nu au fost difuzate toate episoadele chiar daca erau deja puse pentru vizionat de catre producatori) macar pentru inceput sa atraga fanii(13-17 sa zicem ca este intervalul de varste actuale care au prins aceste animeuri).
Voi ce credeti?
Ps:am 20 de ani si ma uitam cu fratele meu cand era mic la animeuri de pe cartoon network

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ar putea supravietui sunt multi amatori de astfel de desene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa iasa bani buni din asa ceva. La cati pokemoni care se uita la desene am vazut pe aici (culmea, peste 18 ani) te doare capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost odată animax, n-a supravieţuit.

| Xdreaper21 explică (pentru anonim_4396):

Da a fost dar era de la 8 sau de la 10 pe minimax
Eu zic de un post doar cu anime fara alt tip
De la 00:00 pana la 23:59 numai anime(vreo 720 de episoade de anime pe zi)
Cand era animax era cv interesant pe cartoon network si pe disney channel si de asta nu a supravietuit
Eu consider ca acum este momentul sa dai o lovitura cu animeuri(nu dublate ci subtitrate)
Nu imi place dublat e ca si cum ai dupla un desen animat din braziliana in americana iar versiunea deja dublata in americana sa fie dublata in romana