| ANONIMANONIMI a întrebat:

Ce parere ati avea despre un baiat care are 21 de ani care iti spune,ca s-a despartit de fosta din acelasi motiv(el are mai multe profiluri de socializare pe net,zice ca e singur ca cineva se da drept el,si recent am aflat ca fosta lui prietena mi-a spart contul de mail,asta afland orasul ip-ului care mi-a intrat,si plus ca exact in aceeasi zi cand mi-a intrat pe email, scria pe facebook unde se afla ea in acel moment.Si inainte sa se fi intamplat asta, fosta lui imi dadea like-uri la pozele mele.Voi ce credeti oare chiar sa fie doar ea la mijloc, cu toate ca are o relatie cu cineva de un an ea si suntem din judete diferite.Doresc multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

N-am înțeles mai nimic...
Oricum, relațiile se fac și se mențin în viața reală, nu pe hai5 sau facbook!

| ANONIMANONIMI explică (pentru mihai69):

Nu pot sa scriu aici toata povestea dar si eu sunt de acord cu ce ai zis tu. Politia a zis ca nu are ce sa faca mi-au zis sa schimb parola sau sa-mi sterg contul definitiv. Oricum persoana respectiva mi-a intrat de 3 ori pe email, chiar daca am schimbat si parola deci noi sa fim sanatosi.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Din cate stiu eu este ilegal sa spargi contul de mail, mergi la politie.