| Nihilista a întrebat:

Ce părere aveți de persoanele care nu au Fb nici în ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Ammizzu a răspuns:

Parerea mi-o fac mai mult dupa ce afu motivul pentru care nu au facebook. Marea parte nu au facebook ori ca sunt introvertiti, ori au o paranoie ca sa nu afle ceilalti lucurui despre ei (cand nu ai putea sa aflii chiar si daca nu ai avea) ori nu au spiritul de turma sau au ramas un pic in urma cu tehnologia si nu prea le plac sa tina pasul cu ea.

| Nihilista explică (pentru Ammizzu):

Exact,cred că ai dreptate. La asta mă gândeam și eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ammizzu):

Daca fb inseamna sa fii in pas cu tehnologia, nici nu stiu ce sa zic ca mor de ras. mai mult in pas cu curvaria si prostia, dar tehnologia, cu siguranta nu.

| Nihilista explică (pentru anonim_4396):

Păi. tu domnule nu ai Fb?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nihilista):

Nu am

| Nihilista explică (pentru anonim_4396):

Reverențe!

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Tot respectul! o dată ce ai început să foloseşti acest virus nu mai poţi să te laşi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu au facebook ce?
Chiar si fara computer si tv poti trai.Nu se moare din aceasta cauza.Garantez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost mai rezistente ca noi la virusul Facebook.

| livscomsha a răspuns:

Nici o parere sunt oamenii normali. ce parere poti avea... este o intrebare stupida

| Nihilista explică (pentru livscomsha):

Și ți-ai găsit tu de lucru să răspunzi la întrebări stupide laughing Alege altceva mai bun, dacă nu ești capabilă să îti argumentezi opinia.

| frouzz a răspuns:

Ca vor avea succes in viata.

| bogdanelme a răspuns:

Crezi ca nu poti trai fara Fb?