| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre "evoluția" rasei umane?

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Care evolutie? Evolutia a fost dinainte de Hristos si pana in Evul Mediu,de atunci am inceput sa INVOLUAM. Daca te uiti pe strada,indiferent unde ai fii,poti vedea: poluare,crime,rusine,alcool,droguri,striptease,curve,manele,tigani(mai putin in Geneva si America),grasi,boli,foame,RAI, frig, MOARTE, coruptie, furt si multe altele.Nu mai e ca pe vremea lu' domn' Tepes...

| Meheツ a răspuns (pentru GroparuVesel):

Domn Tepes fuse putin in Evul mediu big grin
intrucat nu sunt rasist nu voi face completare la celalte rase lipsa cum ar fi cele africane care populeaza ghettourile din america. ce este drept, Evul Mediu nu aa fost o involutie, mai degraba o degradare, dar nu datoorita oamenilor, ci datorita inchizitiei. In Renastere toate stiintele capata noi intelesuri, noi teorii. Epoca moderna de asemena este o perioada din cauza celor peste 200 de razboaie, secetei si foametei. Epoca contemporana cunoaste apogeul tehnologiei si al stiintei (fara a lua in considerare artefactele antice) dar si a degradarii morale.
Eu, ascult cu placere manele, si deocamdata nu sunt involuat happy in plus rromii sunt descendentii uneia dintre cele mai vechi civilizatii, vorbitori ai limbii sanskrite.

| GroparuVesel a răspuns (pentru Meheツ):

Limba asta "sanskrite" era "romana stricata" de azi? Pentru alte nelamuriri asculta melodia: eStief - cocalari.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Se potrivesc acele glilimele.