| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre rockeri? Vreau răspunsuri căt mai detaliate... Ofer fundă celui mai inteligent răspuns!

Răspuns Câştigător
| Neberius13 a răspuns:

Ii simplu, is rocker de cand ma stiu, majoritatea prietenilor mei is rockeri. Ce fel de parere as putea avea? Imi plac, sunt oameni inteligenti cu gusturi faine. Rock-ul e un gen complex si foarte divers, oamenii care il asculta sunt la fel de diversi. Iubesc oamenii pentru care muzica nu-i doar un zgomot pe care sa te fatai, si rockerii au tendinta sa se incadreze in categoria asta. Rockerii is cei mai dedicati fani ai vreunui gen de muzica pe care o sa ii vezi vreodata. Purtam merchandise cu trupe si ne mandrim cu cunostintele noastre legate de muzica. Iar daca-i vorba de concerte, mos pit is love, mos pit is life. Nu stam ca imbecilii sa facem poze tot concertul cum fac alti asa zisi impatimiti ai muzicii, contrar a ceea ce cred oamenii prosti, chiar stim sa ne distram mai bine ca majoritatea lumii. Imi vine sa innebunesc cand ma intreaba cate un cocalar daca la chefuri as prefera sa ascult rock decat manele. As prefera sa ascult rock la orice tip de celebrare, e un gen atat de complex si diversificat incat poti gasi ceva pentru orice eveniment. Oricum ar fi, rock-ul e un mod de viata atat pentru mine cat si pentru prietenii mei apropiati. Chiar acum ascultam niste Internal Bleeding, inainte de culcare pe post de cantec de leagan.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Raspuns inteligent cand ceri opinia? Se cam bat cap in cap.

| OldSoul a răspuns:

Oameni de treaba!
As vrea sa am de-aface cu o rockerita... laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt foarte faini.

| dudumananamaria99 a răspuns:

Este o intrebare putin cam stupida. Adica e o forma de discriminare. Rockerii nu sunt cu nimic mai presus sau mai prejos decat alti oameni care nici macar nu asculta rock. Printre rockeri se afla atat oameni speciali cat si uscaturi.