| ciupy a întrebat:

Ce parere aveti? A facut Puya atmosfera la Vatra Dornei la -17 C? Uite aici de ce e in stare baiatu` : http://cercetari-cosna.blogspot.com/......itate.html
?
Super show din partea sa!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ce aveti, fratilor cu PUYA? Mie, personal, imi place ascensiunea lui. V-ar fi placut mai mult daca ati fi auzit ca e inchis pentru trafic de droguri?

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Zici ca e filmat cu lumanarea, bai inteligentule!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Jos Puya talk to the hand
Anti-Puya

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai daca are cu ce omu``Se tine bine! Face showwinking

| Crs a răspuns:

Da, imi plac melodiile lui, atat cat si cele mai vechi si cele mai noi. Are si voce si stie sa faca atmosfera. Chiar imi place de el love struck

| ciupy explică:

Smechere decat deloc merge mai lasa`ma cu fitele tale tongue

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Roackere partidu te vrea tuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da