| wolder a întrebat:

Ce parere aveti ca incepe scoala?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa atata,, hibernare,, era si timpul sa mai inceapa si scoala...

| Adredemesconf a răspuns:

Am o stare naspa numai cand ma gandesc la asta laughing.
Poate de colegi mi-e putin dor si de unii profi, dar cand ma gandesc la trezitul la 6 si la teme, teste, teze si tot stresul... imi trece tot dorul.
Mi-ar placea sa facem scoala vreo 2 luni si apoi iar niste vacanta. laughing

| Musique a răspuns:

Eu una sunt încântată.
Deja începe să devină plictisitor statul degeaba.hee hee
O zi frumoasă!

| măcheamăăăî a răspuns:

Eu astept scoala, sincer.M-am saturat de vacanta. happy

| JoeTPU a răspuns:

Vreau sa inceapa scoala, cat mai repede, nu mai am rabdare... poate pentru ca incep liceul si sunt nerabdator sa imi intalnesc noii colegi.Si in plus, m-am cam saturat de vacanta.

| littleangelpretty34 a răspuns:

Vreau sa inceapa scoala, ma plictisesc acasa angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie să şi înceapă din când în când, chiar dacă pe mulţi nu-i prea ajută asta.

| DoriKat a răspuns:

Abia astept sa inceapa scoala... m-am plictisit groaznic toata vara. plus ca mi-e foarte dor de toti colegii!

| diavolitadulce a răspuns:

Abia astept, mai ales ca e primul an de liceu happy

| wolder explică (pentru diavolitadulce):

Mult succes big grin

| diavolitadulce a răspuns (pentru wolder):

Mersi, si tie la fel happy

| punkbuster9988 a răspuns:

Sunt entuziasmat.

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Sfarsitul lumii pentru mine, m-oi fi plictisit in vacanta da la scoala ma plictisesc si mai rau iar ca sa vorbesc cu prietenii exista facebook

| AlaBalaPortocala123 a răspuns:

Pai astept sa inceapa, dar doar sa imi revad colegii, in nici un caz nu vreau ore.