| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti de adolescentii cu cercel in ureche, ma refer la baieti? Dar cu tatuaj? eventual cu un tigru. Vreau sa aleg ori una, ori alta. Tatuajul sa fie cu un tigru sau daca nu un cercel. Vreau parerea voastra.Merci
PS:Am 18 ani si nu stiu daca mi se potriveste, nu sunt genul de cocalar.

17 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salut! Nu încerca să pari ceea ce nu ești. Frumusețea vine din comportamentul tău, nu din cercei, tatuaje și alte prostioare de acest gen.

| positivity a răspuns:

Observ că din ce în ce mai mulți puști (băieți în general) îşi pun cercel într-o ureche. E chiar atât de frumos?
Mie una mi se pare un gest de cocalar.
Însă, un tatuaj nu ar fi rău.
Ar arăta mai bărbătesc, zic eu.
Dar până la urmă, e corpul tău şi faci ce vrei cu el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti genul cocalar, dar un tatuaj cu un tigru iti va asigura acesta pozitie in mod sigur

| zurick a răspuns:

Cred ca mai bine ti-ai face un tatuaj decat un tatuaj.Nu stii daca ti se potriveste nu te autocunosti, interesant.Totusi asta e parerea mea, dar tu fa cum doresti, conteaza ce crezi tu.

| zurick a răspuns:

Eu nu judec o carte dupa coperta, daca adolescentul e el insusi e foarte bine decat sa incerce sa multumeasca pe altii.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu esti obligat sa alegi prietene, altfel ne nasteam cu ele

| Oana92 a răspuns:

Mai bine un cercel, s-ar putea sa regreti mai tarziu ca ti-ai facut un tatuaj.Din punctul meu de vedere un baiat cu cercel arata foarte bine. Si cu tatuaj, dar sa fie unul micut, finut, nu din ala de puscarias pe tot corpul.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nimic.Eu cand imi incord spatele imi apare tigrul siberian laughing. Astfel de accesorii te va scoate de pe lista oamenilor seriosi, si te va introduce pe lista cocalarilor.In pus, tatuajul are origini clar pagane, de asemenea si cerceii.De ce ti-ai face asta?

| Pitzipoanca a răspuns:

Din punctul meu de vedere: foarte hot. Daca iti faci cercel, musai in urechea stanga. De asemenea, arata mai ok o veriga, nu un strass.
Eu prefer tatuajele, da' e mai greu cu ele. Sa nu regreti, orice ai alege. happy

| val31989 a răspuns:

Mai bine fa-ti un tatuaj, ar fi mai frumos, decat un cercel in ureche.winking

| Morrígu a răspuns:

Toţi ţăranii au acum cercel în ureche, tatuajul e mai drăguţ.

| mariukka a răspuns:

Mai bine tatuaj decit cercel(damai bine nici una nu imi plac acestea

| P1x3lMD a răspuns:

Mai bine niciunahappyInvata sa cheltui banii cu sens, dar daca tot suna altfel intrebarea iti recomand cercel fiindca arata super dintr-o parte mereu. Tatuajul desigur e si mai fain insa peste ani ai putea sa regreti ca ti l-ai facut pe cit cercelul il poti scoatebig grinCERCEL

Răspuns utilizator avertizat
| euAdelina a răspuns:

Mai bine tatuaj dar sa fie ceva simbolic e mai dragut, si tigru e dragut dar e mai frumos sa si simbolizeze ceva, dar mai dragut ar fi initiala unui nume sau o cheie sau altceva mai mic ca daca-l faci mare probabil iti va parea rau si vei vrea sa-l dai jos si nu mai poti.

| blondinalaura a răspuns:

Depinde de cercel...dar tatuajul e super happy

| MariiiaR a răspuns:

Mie sincer ca fata imi place la un baiat cercelu din buza si eventual flash in ureche. tatuaju e dragut, dar tigrul sa fie negru nu colorat si in plus ..sa fie pe spate sau pe pieptbig grin