| gossipgirlxoxo a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care plang? :O :*

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ca nu sunt falsi si ipocriti ca ceilalti si nu se tem sa isi arate sentimentele, ceea ce simt.

| monyk a răspuns:

Buna, multi baieti plang dar sunt cam falsi si se prefac ca nu le pasa, dar sunt ca fetele si ei sunt oameni, simt si ei, sufara si ei ca fetele...eu sincer apreciez mult baietii care plang atunci cand simt nevoia, nu e o rusine, apreciez sinceritatea lor si nu poarta o `masca` ca sa ascunda ce e in sufletul lor...

| yellowalien a răspuns:

Oz. mi-au dat lacrimile straight face...

| oz a răspuns:

Depinde in ce situatie... daca plangem... avem grija sa nu ne vada nimeni.
Eu ultima data cand am plans a fost...acum 1 luna.Am avut un pui de pisica bolnav pe care l-am adus de afara. 4-5 luni a fost ok... dar boala s-a agravat.Nu a mai putut sa mearga si a orbit apoi.Intr-o seara... a inceput sa miaune(dar un mieunat...moa...mi-am dat seama ca sunt ultimele lui clipe) l-am luat, l-am pus linga mine in pat... s-a catarat pe pieptul meu... a pus capul pe fata mea (ca sa ma simta...era orb nu vedea)... a tras aer in piept si a murit. A fost unul din cele mai urate momente din viata mea.Stateam langa el si plangeam.

| Cryssy a răspuns:

Buna. Pai ce parere sa am...nu trebuie sa facem diferente intre fete si baieti. Oricine poate sa planga. si baietii...nu trebuie sa radem de ei sa credem ca asta esteo dovada de slabiciune sau ceva de genu...sincer...nu stiu...pa-pakiss

| Aurelia a răspuns:

Depinde de situatie...eu nu am vazut baieti care sa planga, decat pentru ca s-a lovit la mana, picior etc... mi-e indiferent in cazul asta, trebuia sa fie mai atent! Mie plansul din dragoste mi se pare cel mai induiosator...atunci chiar ca nu-mi place sa vad niciun baiat plangand!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ca sunt si ei oameni si au dreptul sa se descarce...mai bine plangand decat sa fie violenti cu cei din jur.

Oz-imi pare rau pentru pisoiul tau... e chiar trist sad

| giulia_6563 a răspuns:

Se spune ca si baieti au o latura feminina ascunsa si de foarte putine ori o arata, datorita firii puternice.si baieti ca si fetele sunt sensibili nu inseamna ca daca esti baiat nu ai voie sa plangi sau sa fii emotiv.fiecare om plange cand simte nevoia, fie el baiat sau fata asta nu este o rusine de multe ori omul prin plans se descarca, mai degraba plangi decat sa faci nu stiu ce nebunie.eu una am o parere buna despre baieti care plang asa denota ca au o fire sensibila si ca au greutati.

| mihaela_9665 a răspuns:

Prea sensibili parca sunt fetite.

| DontAsK a răspuns:

Prea sensibili pentru o lume atat de neiertatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt niste oameni ca oricare si au si ei voie sa plamga!
Nu cred ca Dumnezeu a dat legea sa planga doar "fetele". Plang si ei normal pentru ca au si ei suflet si poate ii dor unele lucruri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetite laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea naivi pentru lumea aceasta dura.