| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ce parere aveti de copilul ala care a ajuns vedeta din cauza ca a fost victima violentei? Mai sunt milioane ca el si pe astia nu ii ajuta nimeni, e corect asa ceva?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și ce? poate se ridică un semnal de alarmă

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce propui tu? Sa facem toate cazurile de bulling publice?

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu este dar... ce ai vrea sa faaci? Sa ii faci pe toti vedete? Bine macar ca a fost si cazul lui, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Mna, ok, mergi din scoala in scoala, din casa in casa, filmeaza i pe toti si fa i vedete... bine, dupa ce o sa apara 100 milioane de filmulete nu o sa ii pese nimanui si nu va mai avea niciun impact

| inflicted a răspuns:

Eu n-as vrea sa fie facut public cazul meu. Faima nu ajuta.

Răspuns utilizator avertizat
| Dennis1993 a răspuns:

Poate de ceilalți nu se știe, dacă se fac cunoscute toate cazurile sigur toți vor fi ajutati

| cherrybby a răspuns:

E foarte suficient sa se mediatizeze și pentru unul singur decât deloc.