| MrRava13 a întrebat:

Ce parere aveti de examenul de matematica de maine?
O sa fie usor/greu/asemanator cu cel de anul trecut care a fost chiar frumos? big grin

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Anul trecut subiectul 3 a fost foarte greu. Ei bine nu stiu, dar sper ca o sa ne dea cat mai usor daca au vazut ce note s-a luat la simulari laughing

| positivity a răspuns:

M-am uitat puțin peste subiectele date olimpicilor, și pot spune sincer că a fost destul de simplu.
Iar nouă, elevilor normali, ni se va da ceva și mai simplu deoarece nu suntem olimpici. (Părerea mea)
http://www.hotnews.ro/......e-2013.htm

| Ally98 a răspuns:

Mie una mi-e frica nu sti la ce sa te asteptisad

| dydydeea a răspuns:

Parerea mea e ca o sa fie usor dar acum depinde cat de bine te descurci la mate! Daca o sa fie ceva asemanator ca al olimpicilor cum a fost la romana o sa fie ffffffff usor
succes! si eu dau maine

| R3dEyE a răspuns:

Dirigintele ne-a spus ca o sa fie mai usor. Deoarece au vazut hoti de la inspectorat ce dezastru a fost la simulari.

| MentoMentocescu a răspuns:

Cica se anunta a fi destul de usor.

| Noris14 a răspuns:

O sa fie greu fiindca la romana a fost usor si ei tot asa dau examenele unul greu si unul usor.

| brighteyes a răspuns:

Anu' trecut a fost foarte usor la matematica, chiar si la partea a 3-a nu aveai pe unde sa incurci daca lucrai frumos.
La olimpici anul' asta a fost foarte usor, mai ramane sa vedem cu ce ne uimesc pe noi dragii nostri tovarasi.
Bafta!

| mihii a răspuns:

Cica o sa fie ca si cel a olimpiciilor (adica usor) la romana asa a fost!