| Mara1234510 a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca de maine toti elevii se intorc la scoala? Dar de faptul ca se poate trece de la un scenariu la altul de pe o zi pe alta, adica intr-o zi sa creasca rata peste 1 si sa stam acasa, in alta scade sub 1 si ne intoarcem si tot asa. Vi se pare ca are rost sa ne intoarca pentru o singura luna ramasa de scoala? Voi aveti caietele complete? happy

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un lucru foarte bun intoarcerea asta la scoala, macar va verifica la teme, va asculta pe fiecare, va da teste si teze si va noteaza in final, pe cat ati invatat cinstit si corect.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cata scoala online s-a facut eu zic sa profitati maxim de luna asta poate mai recuperati ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere ciudată. Acum un an dacă mă întrebai uram școala online, dar acum nu îmi mai vine deloc să merg fizic. Măi, de scris am scris, măcar așa parțial. De teste mi-e frică laughing M-am obișnuit să le fac în "colaborare" cu colegii pe Discord. Iar ei s-au obișnuit să le șoptesc în căști când sunt ascultați.
Iar o mai mare problemă e că nu mai știu cum să mă port la școală. Nu știu cum să reacționez când mă văd cu colegii. De exemplu, in perioada asta de online, cu unii am vorbit mult, dar nu ne-am văzut, și nu știu, acum se presupune că suntem prieteni?! laughing Iar pe alții nu îi mai suport și nu vreau să mai dau ochii cu ei.
Deci, ce să zic, va fi distractiv.

| Mara1234510 explică (pentru anonim_4396):

Te inteleg perfect! 99% din testele mele sunt facute pe discord, de soptit s-a soptit si la noi la greu. Si la faza cu colegii ma regasesc, nici eu habar n-am cum sa ma comport maine, mai ales ca sunt si a 9-a si noi ne cunoastem doar foarte putin. Si cum ai zis si tu, nu stiu cu cine sunt prietena sau nu si mai am si colegi pe care nici nu vreau sa-i cunosc ca mi-au lasat o impresie proasta in online. Mult succes maine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mara1234510):

Mulțumesc! Succes și ție!

| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Am trăit-o și eu... După vacanța de Paște, am fost miercuri la școală. Totul bine și frumos, până vineri (tot în aceeași săptămână), când domnul diriginte că luni intrăm iar online.

Așa școală nu am văzut niciodată;-;
Asta nici nu e școală. Deci nu e straight face

| Mara1234510 explică (pentru nuamabsolutnicioidee):

Doamne, ce nebunie! Cum au fost profesorii cand te-ai intors fizic? Au sarit pe elevi sa-i asculte? La mine la scoala asa isi planuiesc sa faca :/

| nuamabsolutnicioidee a răspuns (pentru Mara1234510):

Nu chiar...

| nuamabsolutnicioidee a răspuns (pentru Mara1234510):

Rata era 1 și ceva :/