| aLLu17 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul 2012-Sfarsitul lumii (2009)? Se poate intampla si in realitate asta? din cauza experimentului care cica o sa-l faca in 2012 si cica daca nuh reuseste poate sa distruga planeta (asa am auzit o data la stiri)

5 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

E o vrajeala, asa spuneau oameni si inainte :"ca o sa vina sfarsitul lumi in 1990", apoi "ca o sa vina sfarsitul lumi in 2000", apoi in 2012, niste vrajeli, eu zic ca peste cel putin 200 de ani o sa vina sfarsitul lumi, dar nici atunci nu cred.
In fine, sper ca te-am ajutat big grin fundatongue?

| eL3cTr0 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt atat de tampiti sa faca acest experiment cu riscul de a distruge planeta.

| Gstefan a răspuns:

Nu o sa se intample absolut nimic, lasa aberatile ce le vezi si auzi la stiri. O sa mai ai de trait mult si bine, nu scapam noi asa repede din viata asta.

| jasmine11 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva pentru ca doar Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii mai bine spus apocalipsa si nici un cercetator nu poate afla asta

| DeeDee_8970 a răspuns:

Ooo.e o minciuna totaLa.lumea se sperie de nestiut.nu e posibil sa fie sfirsitul lumii. Intra pe wiki si uita-te cite date sint legate de sfirsitul lumii. din 1300 pina prin 5800. big grin iti inkipui.Interesant de cite ori poate fi sfirsitul nostru happy.ma gindesc ca numai o data si precis ca nu in 2012.winking