| iza03zu a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Inima nu respecta reguli?:*

5 răspunsuri:
| iza03zu explică:

Da si mie imi place ff mult serialul.si sunt ff curioasa sa vad ce se intampla luni...pacat ca il da doar de 2 ori pe saptamana... daca mai stiti ceva de din inainte puteti sa-mi spuneti si mie?:*:*

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Imi place. urmaresc fiecare episod...imi plac personajele, actiunea, intamplarile; sunt chiar tari! e super filmul...app: tie iti place?

| Roar a răspuns:

Iubesc acel serial :X:X:X:X:X sincer, serialul chiar e grozav :X:X:X:X are drama, actiune, umor toate la un loc x3. Ce sa mai spun, ador si personajele, povestea lorr :X:X =3 tot timpul vin ei cu ceva care ma intriga asa love strucklove strucklove struck e genial b-).

| ErickEmil a răspuns:

Un SF nereusit. mai bine taie-ti venele si ne vedem pe lumea cealalta!

| iza03zu explică (pentru ErickEmil):

Dar nu s-a terminat...o sa mai continue pentru ca sunt 90 de episoadehappy