| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de ipodul touch? vreau sa vad parerile celor care au acest model de ipodhappy

3 răspunsuri:
| airam a răspuns:

Eu am un Apple touch si sincer nu consider ca isi merita baniihappy

| Gstefan a răspuns:

Un mp3 normal iti este de ajuns, chiar nu ai ce face cu banii?

| Andrewz a răspuns:

E foarte tare,am eu unul (ipod touch) diferenta dintre iphone si ipod e ca nu poti sa suni si inca cateva mici diferente,dar ai aplicatii tari, bagi melodii cate vrei ai wi-fi, acum sunt si ipod cu camera si fara cu memorie mai mare sau mai mica da tot frumos e. Funda?