| IGM a întrebat:

Ce parere aveti de justin bieber in acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4&feature=brand ed?

7 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Înafara faptului că versurile sunt de-a dreptul tâmpite el arată ca un ...gay. Sincer? Nu mă interesează ce face, tot gay şi prost rămâne. +Ce dracu-i cu versurile alea? Serios acum...

| LittleMønster a răspuns:

Tot nu-mi place.

| Cosmotel a răspuns:

S-a mai maturizat si el.

| AncaVG a răspuns:

Ce sa spun...Mie mi se pare destul de bun in ceea ce face.Imi place maxim de el....maxim am spusrolling on the floor

| AtAkUs a răspuns:

Gay...

| StayPositive a răspuns:

Orice ar face, tot gay ramane.

| Denisa987 a răspuns:

Mie nu-mi prea place laughing. Nici Justin Biber nu ascult. Deci. nu imi place laughing)