| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveți de liceul Benjamin Franklin din București?

3 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Este printre putinele licee din Bucuresti cu o prestanta buna din punct de vedere profesoral si al elevilor. Din punctul meu de vedere este un liceu foarte bun si l-as recomanda oricarui elev ce vrea sa isi implineasca visul de a ajunge la o facultate.

| Alexandra72113098 a răspuns (pentru InteractiV):

Inca o intrebare: elevii din acest liceu au fite? adica stiu ca exista si acesti elevi cu fite dar ma refer la majoritatea.

| InteractiV a răspuns (pentru Alexandra72113098):

Depinde, in procent de 35-40% ai sansa sa intalnesti si asa ceva, insa daca esti genul de om popular si la locul lui, nu vei avea probleme.