| мαяιє a întrebat:

Ce parere aveti de Liceul Militar? Ar trebui sa ma duc la acest liceu avand in vedere ca sunt fata?

6 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Conteaza prea putin daca esti fata sau baiat, cea mai mare problema e faptul ca iti pierzi adolescenta. Tu nu vei putea ca toti ceilalti sa te bucuri de micile prostii pe care oricine le face in liceu pentru ca ei avea un program strict si vei fi in permanenta controlata de cineva. Pe de alta parte, iti vei face prieteni pe care ii vei avea toata viata.

| beatrice9849 a răspuns:

Da,daca treci de examenele scrise si nu mori cand trebuie sa alergi la cursa de rezistenta, o sa stai acolo si nu acasa cu parintii tai

| ilfenomeno18 a răspuns:

Nu te tu ca te tund aia in cap la zero laughing normal ca sa te duci nu conteaza daca esti baiat sau fata numa ca o sa fie mai greu pentru tine ca fata cu baietii in caldurilaughing

| мαяιє explică (pentru ilfenomeno18):

Haha.da' tu de unde stii ca aia te tund zero?

| ilfenomeno18 a răspuns (pentru мαяιє):

Asa am auzit si eu happy
da pe fete cred ca nu o sa va tunda

| ederutza a răspuns:

Daca tie iti place la acel liceu, niciunul dintre noi, nu te putem influenta in mod negativ.Bafta in continuare!