| y3cent a întrebat:

Ce parere aveti de Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" din Bucuresti? Cum vi se par profesorii, elevii, etc. Este greu acolo?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un liceu ca oricare altul!
Cine are chef de invatat, invata, cine nu, este notat cu note mici si luat in vizor de profesori ca un copil slab si puturos.
Nu te streseaza nimeni si nici nu te forteaza, iar profesorii sunt exact la fel ca peste tot: sunt buni cu elevii care invata foarte bine si rai cu cei care sunt lenesi si puturosi.
Greu este doar pentru cei care nu invata sau chiulesc de la ore.
Foarte usor este peste tot, cu conditia sa fii un copil silitor, care invata si ia note mari.