| Angel977 a întrebat:

Ce parere aveti de ninjutsu? Cat de eficient e pentru autoaparare? Am citit ca ninjutsu era folosit pentru a ucide adversarii, din ce am vazut pe Youtube nu e chiar asa hardcore.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Oricum ninja foloseau arme si otravuri, pe ei ii interesa sa omoare, nu sa se lupte.

1 răspuns:
| Bariel a răspuns:

Din cate stiu eu nu il mai practica nimeni si aia care o fac sunt amatori, am vazut ca a mai ramas un singur ninja adevarat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bariel):

Oricum ninja foloseau arme si otravuri, pe ei ii interesa sa omoare, nu sa se lupte.