| KaanNoah a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care nu isi fac majoratul, dar se duc la altele la care sunt invitati?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au bani pentru a organiza, se duc pentru ca le convine cumpara ceva ieftin cadou si isi fac damblaua la chef

| Andreeush a răspuns:

E problema lor, fiecare e liber să facă ce vrea.

| gabicoo a răspuns:

Traim intr-o tara libera si fiecare face ce vrea!
Nu poate fi condamnat nimeni pentru ca nu-si face majoratul!

| MPersephone a răspuns:

Fiecare are voie sa faca ce doreste la majorat. E gresit sa inviti pe cineva doar cu scopul ca si ei te vor invita.
Ar fi urat sa refuze, deci se duc. Personal nu imi prea sarbatoresc zilele de nastere, dar nu ii refuz pe cei mai apropiati.