| .sad a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care sunt in zodia scorpion:X?

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Si eu sunt scorpionbatting eyelashes

ce pot sa zic. sunt foarte sensibila
am prieteni multi...stiu sa tin la o persoana cu adevarat cand e cazul,,,
si cam atat thinking

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O parere buna. Fiecare zodie are defecte si atuuri. Sunt foarte ambitiosi. Vor sa isi demonstreze calitatile cu orice pret si nu suntasa de usor influentabili. Sunt curiosi si lupta mereu pentru ceea ce vor.

| User a răspuns:

thinking atata stiu ca ma inteleg bine cu ei, eu fiind taurhee hee

| Ana-Maria94 a răspuns:

Deci femeile scorpioni sunt niste prefacute si niste scorpii.

| Yarinn a răspuns:

Eu sunt scorpion si sunt pasionata de astrologie. Ce pot sa-ti spun este ca sunt persoane foarte selective, ce indragesc artele.Deasemenea sunt foarte incapatanate, rebele si prezinta urme de egoism in caracter.Sunt perseverente si increzatoare, ceea ce le determina sa fie deseori trufase.Sunt persoane timide si melancolice, care totusi prind curaj daca sunt intr-un anturaj cunoscut.Deseori sunt persoane dornice de adevar.Cariera ideala pentru scorpioni ar fi ceva in domeniul artelor si al televiziunii(cum ar fi actoria si jurnalismul), dar si in drept(avocat, procuror, judecator). Partenerul ideal(in cazul fetei)este greu de gasit; cei mai "indicati" parteneri ar fi taurii si feciorii.

| StilSanatos a răspuns:

Eu sunt scorpion si prietenul meu la fel si ne iubim

| wolfer18 a răspuns:

Rezumam in cateva cuvinte(calitati/defecte) :
-regele iubirii/dar si al geloziei
-prieten imbatabil/cu orgoliu infinit
-nu ii place sa piarda/si o face destul de rar
-amuzant/irascibil(ori una ori alta, la mijloc, niciodata)
-scop in viata:sa salveze planeta/in ovatiile multimii
-nu ii schimbi opinia, sau drumul ales/de cele mai multe ori, nefiind nevoie.
I'm thereee

| .sad explică:

Exact
pentru eu is asa...

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu sunt scorpion si pot sa ti spun ca inca nu ma cunosc pe mine sau pe zodia mea. Cred ca am din toate cate putin, sau putin mai mult. Sunt o persoana blajina, dar totodata un bun razbunator. Nu mi place sa mi bat capul cu unele chestii, dar cand o fac, o fac cel mai bine. In dragoste prefer aventuri aiuristice pentru cateva orelaughing sau iubirea absolutam care e imposibil de gasit. Deci noi astia in scorpion suntem vejnici nemultumiti, insa avem un suflet mare. Acum am adus elogii zodiei nu mie laughing

| zumba zumba a răspuns:

Eu am unul dintre cei mai buni prieteni ai mei scorpion, si tatae e scorpion, in general ma inteleg bine... chiar daca sori e cam stresant cateodata... nu pot sa zic ca eu nu sunt.

| igor4ok a răspuns:

Eu tot sint scorpion si mainteleg bine cu toate zodiile nu-i chestia in zodie ci cit esti de comunicabil de prietenos si in altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste scorpii.

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super dragute, amuzante, simpatice love struck.
Ai auzit scream :X laughing)).