| cxxyy a întrebat:

Ce parere aveti de piercing-urile in limba?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oribil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un accesoriu total inutil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par scârboase, sincer...

| Andresso a răspuns:

Niste porcării pentru tarfe si derbedei. De ce ti-ai face asa ceva? Dupa cu siguranță o sa regreți, nu la inceput, mai incolo...

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Mai bine ti-ai vedea de scoala. lasa piercingurile.

| Boblobobonti a răspuns:

Sunt super faine doar că puțin dureroase până se vindeca. Ești tânără, merita sa încerci experiență asta

| DigBick a răspuns:

Pai, mi se par destul de sexy, iar din cate stiu, daca renunti la el, limba se regenereaza, deci o sa-ti dispara si gaura.

| Bluu1999 a răspuns:

Bună! Pot spune că sunt ok, gusturile diferă de la persoană la persoană. Sfatul meu e dacă decizi sa îți faci e sa mergi la un salon specializat în treaba asta și să ceri aprobarea părinților dacă ești minoră.