| Marijuanaro a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de la Nivea, Dove, Rexona? Sunt mai bune sau este vreo diferenta intre ele si Vichy?

1 răspuns:
| Lucaci a răspuns:

Din cate stiu sunt diferente dar foarte mici.Nu pot sa iti spun ce iti recomand pentru ca toate sunt bune in felul lor si daca vrei ceva pentru par poti sa iei clear ca este foarte bun si pentru corp poti folosi senses de la avon, asa folosesc eu dar nu zic ca trebuie sa iei si tu obligatoriu asta ti-am dat doar o idee...Succes!