| Fancyuiop a întrebat:

Ce părere aveți de profilul științe sociale? E grea matematica la el?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fix matematica era centrul profilului ala laughing))) E la cel mai usor nivel matematica si scapi definitiv de ea in a 12-a, iar in a 9-a si a 10-a se fac 2 ore super easy iar a 11-a o ora si mai easy, doar sa aveti "norocul" sa prindeti vreun prof scrantit la cap care sa va frece cu matematica, dar aia deja nu mai e vina profilului.

| Andreeush a răspuns:

E ușoară matematica la acest profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E matematica M5, adica cea mai usoara. Aia de la mate-info au M1