| AlexiaMaria123 a întrebat:

Ce parere aveti de replicile Iphone-ului 5s? Sunt bune de ceva sau se strica foarte repede?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replicile merita doar daca se primesti gratis. Sa dai bani pe ele probabil vor fi cei mai prosti bani cheltuiti

| DarkOrbitMoon a răspuns:

E de ajuns sa-ti pice odata si s-a facut praf.Ai pierdut din start 2000 lei, bani cu care puteai sa-ti iei ceva mai bun.

| Laurentizyu a răspuns:

Din cate am auzit eu sunt destul de ok! dar cel ami bine este sa vezi una live si sa o butonezi tu. stiu ca este normal sa iti doresti, atata timp cat sunt atat de scumpe. iti recomand sa incerci sa vezi unaq si sa te uiti pe camera/de obicei asta este principala problema la replici, din cate am observat eu. se vad oribil.baga-i un card sa vezi daca citeste, si cauta o replica 1 la 1. daca se strica asta este, pana la urma daca tine 1 an eu zic ca merita. Du-te cu un cunoascator cat de cat in telefoane!

| RalucaWTBUN a răspuns:

Daca vrei iPhone, cumpara un iphone, nu o replica pentru ca o sa fie niste bani aruncati degeaba, cu care iti puteai lua ceva mult mai bun /rezistent. Daca pretu lor ti se pare exagerat, poti cumpara din US pe o anumita retea ( nu mai stiu exact care, cauta pe google ) cu un pret mult mai redus decat cele din tara si il poti debloca cu 200 lei aici. Funda?

| SCUTY a răspuns:

O replica ramane o replica! Sfatul meu stai departe de ele! Una ca, atunci cand se defecteaza nici cel mai bun nu are cum sa le repare si doi daca te plictisesti nu ai cum sa le vinzi deoarece piata pentru cei care cumpara Fac-uri este mica! Mai bine cauti sa cumperi de pe net si ai sa gasesti ceva si ieftin si original!