| 9988 a întrebat:

Ce parere aveti de revista : Bravo girl?

Răspuns Câştigător
| yloveyou1 a răspuns:

E misto.In ea sunt multe chestii despre moda,teste,postere, iti arata Ce melodii au aparut, bancuri...Mie imi place.De obbicei le iau pe amandoua si bravo si bravo girl. La bravo sunt cartile parca...

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mai exista revista aia?

| Cherisheverything a răspuns:

Revista destul de ieftina, dupa mine inutila, strica hartia degeaba. Nu are subiecte cine stie ce, merita s-o iei doar cand are carti laughing Thumbs down

| allexandraaaaa a răspuns:

Este o revista interesanta(uneori) din punctul meu de vedere.