| Ando1dul a întrebat:

Ce parere aveti de romanul Maitreiy de M. Eliade? mi s-a parut unul din cele mai bune romane de dragoste pe care le-am citit...parca totul a fost facut in acest roman app perfect. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Eu zic sa citesti si "Dragostea nu moare"- de Maitreyi Devi. Acest roman este ca un raspuns la cartea lui Mircea Eliade. Sa stii ca multe din cartea aceea s-au intamplat si in realitate. Cartea e un pic cam siropoasa pentru mine dar lasand asta la o parte mi s-a parut extraordinare. Daca mi vrei o carte tot asa de frumoasa, iti recomand sa citesti "Dear John"de Nicholas Sparks. E o carte extraordinara. Funda?

1 răspuns:
| Fytzy a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult ...am aceeasi parere ca tine si aculta sfatul lui neekole chiar este foarte interesanta cartea lui maitreyi... funda?