| JustMe6378962 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul: Samsung Galaxy Pro Y? Vreau parerea voastra. Puteti doar sa va uitati la poze, nu-s mofturoasa!

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Este destul de bunwinking azi mi-am luat un galaxy fitwinking uitate si comparale

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si telefoane mai bune...

| JustMe6378962 explică (pentru anonim_4396):

Mda....mersi ca de fapt nu mi-ai raspuns la intrebare.

| JustMe6378962 explică (pentru anonim_4396):

Da vad ca ai inceput sa ne urmaresti pe mine si Andreea pe net. Da pe bune! Daca vrei sa dovedesti ca nu, atunci macar nu mai raspunde asa ca nu ai ce face. Aici, pe site, daca nu stiai, punem intrebari care chiar ne intereseaza si nimeni nu trebuie sa ne comenteze.

| JustMe6378962 explică (pentru anonim_4396):

Ca vad ca numai la intrebarile noastre raspunzi asa.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

E bun