| Anca_6788 a întrebat:

Ce parere aveti de tipa care a fost aleasa sa ne reprezinte la miss univers?

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sincer, sincer? nu aveam prea mari sanse cu ea.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu o cunosc, daca ai o poza cu ea sau cel putin numele.

lolita
| lolita a răspuns:

Ok, am gasit-o, este foarte frumoasa dar nu incat sa ne reprezinte la miss univers. am vazut o lista cu participantele de anul asta si noi suntem intre ultimii trei, cum am zis, nu este stralucitor de frumoasa.

| urbanghost a răspuns:

Buna rau :X

| iuliana21 a răspuns:

Bianca din piatra neamt studenta la drept... pai e draguta dar nu e destul de frumoasa incat sa fie miss univers(romania) paarerea mea

| iuliana21 a răspuns:

pentru :okei )multumesc mult .eu sunt la vatar

| Lory_2572 a răspuns:

E frumoasa dar pentru miss univers se putea si mai bine...

| bibitza a răspuns:

Pacat ca a fost ea aleasa...sunt alte fete mult mai frumoasa la noi in tarawinking

| okei a răspuns:

Mumoasa, Bizzare, Iuliana daca tu esti la avatar, Anna tot de pe TPU sunt femei/fete/domnisoare de pe TPU pe care le stiu asa cat de cat cu exeptia lui bizzare si iuliana21 tongue Sunt fete frumoase. Ne putem mandri cu ele smug

| Andreea9311 a răspuns:

Pai. in emisiunea lui Maruta. nici nu stia cine e prim`ministrul Romaniei... ori o facea pe proasta ori chiar nu stia... oricum succes si poate reusese sa le demonstreze tuturor ce romance frumoase avem...

| maya_1276 a răspuns:

Avem fete super frumoase.am avut placerea de a cunoaste o fata frumoasa.chiar aici pe TPU...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahh... avem fete mult mai frumoasetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa nu era cea mai frumoasa din toate concurentele dar probabil ca a avut relatii ca de obicei cum se intimpla la noi si pe deasupra nici nu stie sa vb am vazut-o la protv aseara la maruta si in afara de a ride ca... im porumb nu facea nimic sa arate ca are calitati chiar e urita si e blonda nu avem sanse sa ajungem nici pe locu 20 ok asta e in rominia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa nu era cea mai frumoasa din toate concurentele dar probabil ca a avut relatii ca de obicei cum se intimpla la noi si pe deasupra nici nu stie sa vb am vazuto la protv aseara la maruta si in afara de a ride ca .... im porumb nu facea nimic sa arate ca are calitati chiar e urita si e blonda nu avem sanse sa ajungem nici pe locu 20 ok asta e in rominia