| Roxana6277 a întrebat:

Ce parere aveti de Twilight? Sincer.

Răspuns Câştigător
| izabelageorgiana a răspuns:

Sunt absolut nebuna dupa film.Ador toate filmele din serie. Am citit de asemenea si cartile (unele si de 2 ori) si le consider incredibile (mult mai super decat filmele).Mor de nerabdare sa vad Breaking Down chiar daca stiu cum se termina. Mi-ar placea enorm daca Stephanie Meyer s-ar decide sa continue.

4 răspunsuri:
| Roxana6277 explică:

Da si eu de-abia astept. Nu pot sa cred ca mai avem inca un an de asteptat pentru a dpua parte din film. Stiu care-i finalul ca am citit cartea dar tot de-abia astept.

| victtor a răspuns:

Super tare seria, nu sunt cel mai mare fan dar imi place foarte tare l-am vazut de vreo 3 ori, si e belea filmu,imi plac filme cu vampiri si chestii de genu si asta e foarte reusit,in schimb ador the vampire diaries eu zic ca e mai frumos si pentru ca e mai lung, e un serial dar fiecare cu parerea lui, oricum e super tare

| aleexuţ a răspuns:

St super filmele. abia astept breaking dawn

| lalalalala6323 a răspuns:

Parerea mea : este un film foarte frumos si captivant. Abia astept sa apara Saga Breaking Down!