| Madalin914 a întrebat:

Ce parere aveti de Vodafone Smart 4 Turbo(https://www.vodafone.ro/......urbo-negru dori parereri ale celor care il au deja cum se misca,daca isi merita banii raportul pret calitate. Si as mai avea o intrebare, cum este cu aceasta functie 4G la caest telefon, as dori mai multe detalii.Dau funda

1 răspuns:
| GoodDay9 a răspuns:

Eu il am pe Vodafone smart 4 cel simplu, e la fel ca si turbo nu mai ca difera procesorul, se misca super, rulezi pe telefon cam orice joc cu grafica buna gen Soulcraft, fifa/nfs si etc...