| MihaiN1 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta stire?

http://stirileprotv.ro/......1-mai.html

Credeti ca se va intampla asa ceva?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred absolut nimic. Spune un cretin ceva și toată lumea cască gura la el!
Dumnezeu să fie cu noi!
Pa, pa.

| helpu a răspuns:

Nu e adevaratwinking

| Cristinna_8657 a răspuns:

Buna skater...intrebarea ta este a 8-a intrebare la care raspund. legata de sf lumii
eu ma iau dupa predictiile lui nostradomus pentru ca el prezicea ceva si se intampala mereu.ex :anul 2001, now york, cele 2 turnuri gemene se prabusesc dupa tacurile planuite de osama bin laden.eu am incredere in predictiile acestuia.
nu cred nimic este o prostie, (anul 1994 au spus ca vine sf lumii, a venit? nu a venit...anul 2000 au spus ca vine sf lumii, dar nu a venit) cum am mentionat de cateva ori cred numai inpredictiile lui nostradomus.
articolul acela este o prostie
ceau

| J0HnNyX a răspuns:

Eu nu cred, nici Iisus Hristos nu stie cand vine decat Dumnezeu Tatal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asa cevalaughing acum toata lumea crede ca ieri si azi numai de subiectul asta am dat daca era asa era sfarsitul demulttlaughing
nici un om nu poate siti doar Dumnezeutongue