| adellyna a întrebat:

Ce parere aveti despre acei "oameni" care isi fac poze cand se saruta cu iubitul/a si apoi le pun pe hi5 laughing)?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sarutul ar trebui sa fie ceva intim, personal. Daca te saruti cu iubitul si pui poza pe hi5 i se duce naibii tot farmecul momentului. E ca si cum ai face o pizza yummy si ai da-o la cainerolling on the floor

| Silvia a răspuns:

N-am o parere proasta despre eihappy. Vor sa arate tuturor ca se iubesc, vor sa aiba amintiri din acea perioada frumoasa.Insa parerile sunt impartite, depinde din ce unghi privesti.happy

| DennyxD a răspuns:

Pai...in primul rand fac asta ca sa stie toata lumea cu cine e si cu cine se saruta; deci.ca sa se laudesmug Dar ia gandeste-te daca o sa mai aiba hi5-ul si pozele alea cand o sa fie maritata si poate sotul o fi mai zbanghiu asa si da divort ca vede pozele alearolling on the floor deci...laughing

o fundita?blushing

| bianca a răspuns:

In orice caz nu am o parere proasta... daca se iubesc si vor sa arate asta lumii intregi e numai problema lor.

| emma_6707 a răspuns:

Ca poate se iubesc/plac/tzin unul la celalalt si vor ca toata lumea sa vada astaraised eyebrows

| Aurelia_6050 a răspuns:

E decizia lor, mie imi este indiferent. Daca ei doresc sa puna pozele astea in public si nu ii deranjeaza, bine. Fiecare are dreptul sa aleaga ce doreste.

| RoxiutzaRux a răspuns:

Vor sa ne arate ca se iubesccrolling eyes!big grin

| cosm1n_9149 a răspuns:

Ma amuza, mai ales ca isi dau commenturi cu iubirea lor eterna care pica dupa cateva zile, saptmani, luni!

| nightwish a răspuns:

Mi se pare un lucru frumosc iar prin acesta dovedesti c ti la acea persoana sau mai ales c nu ti-e rusine s ascunzi acest lucru si c te mandresti c ai o iubita/un iubit ca si aceasta/acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul tinde mereu spre ce nu are.Esti sigura ca-s pozele lor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa se dea mari
si e naspa!
adica daca eu as avea un prieten nu las face persoana publica
unii au poze cu nprietenele sau prietenii dar nu cand se saruta! asa mai zic si eu
poate mai au unii de cls a 2-a hi5 si sec uita! nu se gandesc? eu cunosc pe cineva care e cls 1 si are hi5 deci? sa va zic eu: sunt nesimtiti! alooo nimeni nu isi da seama? trezitiva oameni la realitate si maturizati-va! eu am prieten da nu il pun pe hi5 sau ceva ma rog
as dori ca toti sa citeasca meilul meu si sa isi dea seama ca nu tresa se dea mari sau sa posteze imagini pe hi5 sau internet sau mes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| maly43 a răspuns:

Pur si simplu nasollaughing