| Brittanie a întrebat:

Ce parere aveti despre acele fete care concureaza pentru MISS?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Sunt nişte fete ''blonde'' crescute în puff.

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru 愛日本):

Sunt perfect de acord cu tine vampirule

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ce părere să am? Dacă nu ești strâmbă și mai ai ceva și-n cap, atunci de ce nu?

| DeeaIst a răspuns:

De ce sa nu concureze? Daca sunt frumoase si au minte nu ca toate astea care apar acum la televizor chiar ar trebui incurajate.

| 愛日本 a răspuns (pentru DeeaIst):

Astea care apar la televizor nu prea au minte laughing

| Daniaa a răspuns:

Trebuie sa ai mare incredere in tine sa ai curajul sa participi la miss unde atatia ochii te privesc si trebuie sa fii constienta ca nu poti multumii pe toata lumea o sa mai si carcoteasca happy