| joana123 a întrebat:

Ce parere aveti despre,, Adidasi cu led"?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Sunt foarte tari, mie îmi plac

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand esti inca la varsta papusilor, merge.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se naste automat intrebarea : cati ani ai?, daca esti fetita de gradinita sau ai varsta unei domnisoare adolescentine. Sa ai multa sanatate!

| neutrino a răspuns:

Pentru copii sunt tare frumusei.

| Drimmero a răspuns:

Umbli cu instalatia de Craciun in picioare, foarte tare as putea spune, daca esti fan de-al Violettei, numai bun esti de purtat asa ceva!

| joana123 explică (pentru Drimmero):

Ce treaba are Violetta in intrebarea asta =]]]

| Drimmero a răspuns (pentru joana123):

Reciteste, doar fanii ei, acei puberi pot emite pretentii pentru asa ceva!

| zurick a răspuns:

Niciuna,doar că eu n-aș purta așa ceva.Prefer să 'nu fiu în pas cu moda'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par cocalaresti.
Sau de copilasi mai mici de 12 ani.

| DeathOfDreams a răspuns:

Câte comentarii jignitoare pe aici, urgh.

Nu-s deloc genu' de tipă care aș purta așa ceva, dar mi se pare amuzantă ideea. În sensu' că dacă aș avea chef și aș vrea să mă distrez, mi-aș lua o pereche și aș fugi prin oraș cu ei laughing
Și mai ales să dansezi cu ei, s-ar vedea mișto.

| LostInPark a răspuns:

Daca tie iti plac, nu inteleg de ce iti trebuie parerea altuia.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Mie imi plac, arata bine.
Mai ales aia cu verde.

| LupuCenusiu a răspuns:

Sincer... Mi se par o prostie. De ce ai vrea sa ai luminite la picioare? Eu personal nu as purta adidiasi cu led, deoarece nu ma caracterizeaza si nu ma reprezinta. In schimb, daca as vedea o persoana pe strada cu adidasi cu led nu m-ar deranja deoarece este dreptul fiecaruia sa aleaga cu ce sa se imbraca. De altfel, despre moda eu am o singura parere : Moda este o alta modalitate de a controla mintile oamenilor.