| pwp a întrebat:

Ce parere aveti despre Andi Moisescu?

11 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Imi place mult tipu. Cred ca e singurul prezentator TV din Romania care imi placelaughing Si nu imi place acum de cand cu Romanii au talent, ci de mult timp. Sunt mare fana a emisunii Apropo TV. Mi se pare foarte foarte funny, si ironic, si asta e un mare plushee hee

| Sოﺁℓε a răspuns:

Dupa ce l-am vazut azi la Apropo Tv imi place laughing

| BiaSiAtat a răspuns:

Este simapatic rau de tot! Il ador mult.La fel si andra

| MyChemicalRomance a răspuns:

E buuuunnnn tipu blushing

| lunarwolf a răspuns:

E super sexy si de gasca.hee hee

[Pacat ca-i casatorit. d'oh]

| micurutza2005 a răspuns:

E supeeer tare! imi place are toate calitatile, e destepthappy

| Deennn a răspuns:

Mi se pare un tip care are de toate. laughing
Imi place ca are si umor si e si inteligent. happy

| Progeniturã a răspuns:

E ok. Imi place foarte mult.

| Bihter a răspuns:

Este foarte tare,amuzant,arata bine, e ok, imi place de el

| xMădă a răspuns:

Il ador mai ales ca este destept, frumos si toate cele are multe calitati daca as sta sa ti le descriu m-ar apuca dimineata iar defecte nu prea gasesc la omul asta.Deci cum spuneam il adooor:X

Poooop:*

| superdemi a răspuns:

Cred ca este un super tip are o familie fericita este de gasca si face bine cea ce are de facut in meseria lui.