| alexandra2859 a întrebat:

Ce parere aveti despre ariana grande?

Răspuns Câştigător
| Alecsandra37 a răspuns:

E scumpa rau :3 Cu toate ca in desene care joaca pare putin copilaroasa, e destul de adorabila.

8 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

E o tarfa afoana care face muzica "de plastic"!

| alexandra2859 explică (pentru mODIN):

.I. macar ai auzit cum canta live?

| mODIN a răspuns (pentru alexandra2859):

Da,playback! Cat talent

| alexandra2859 explică (pentru mODIN):

Am zis live nu playback! spune-mi tu o cantareata care canta bine dupa parerea ta!

| mODIN a răspuns (pentru alexandra2859):

Amy Lee

| alexandra2859 explică (pentru mODIN):

Din evanescense nu? da ai dreptate canta bine dar ea canta heavy metal pe cand ariana canta pop si R&B asa ca nu are nici o legatura vocile lor.am inteles tie iti place sa asculti muzica heavy metal si nu te condamn dar asta nu inseamna ca fetele care canta in alt style nu au voce frumoasa...

| mODIN a răspuns (pentru alexandra2859):

Tu mi-ai cerut parerea, ey ti-am dat-o.

| mataepr9asta a răspuns (pentru mODIN):

Așa e ma ta