| Byb2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care te intreaba daca joci adevar si provocare si la final te pune sa trimiti poze cu tine, sa trimit sau nu?

Răspuns Câştigător
| timidu89 a răspuns:

Pai probabil vor poze nud, eu asa cred. Raspunsul e NU.

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Depinde ce relație ai cu respectivul și ce fel de pozehee hee

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă nu ii cunosti foarte bine pe respectivii și nu ai 100% încredere în ei, cel mai bine nu.
Cum a zis si InYourMind mai jos depinde totuși și ce fel de poze, nu da acceptul sub nicio forma pana nu afli ce fel de poze. Desi poze cu tine pot vedea și pe contul tău personal dacă vor. Ai grija. happy

| Byb2001 explică (pentru timidu89):

Okk

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu trimiți în nici un caz. Pe urmă o să îți ceară poze nud.

| isemilia a răspuns:

Nu trimite, daca nu iti doresti asta si daca nu ai fi facut-o in situatia in care nu jucati "Adevar sau provocare". Mi se pare un gest ciudat, oricum. E alegerea ta insa.

| darrio2007 a răspuns:

Esti penibila. E clar ca vor poze deocheate. Si le pot posta pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu