| Frumoasaaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care nu stiu sa se poarte cu o fata intr-o relatie?happy

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mie mi se par niste nesimtiti happy mi s`a intamplat si mie, nu inteleg de ce se mai combina cu acea fata daca nu stiu sa se poarte cu eahappy

1 răspuns:
| cranian0000 a răspuns:

Sunt timizi si se rusineaza cand ii vad alti cu tine crezand ca ei nu sunt la fel de tari ca tine si poate se tem de comentariile altora cum ar fi (ia-o maa in brate sau mozolesteo)dar ei incearca asa ca nu fi suparata happy. Funda?