| SadBoyForever a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții cu părul lung?

Adică băieții aceia care își lasă părul lung până la nivelul umerilor?

Vi se pare normal ca un băiat să aibă părul lung?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Unora le stă bine, alții arată ca niște boschetari sau îi urâțește foarte mult

| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu îl judec deloc, trăim în democrație și fiecare are dreptul să facă ce vrea cu viața lui.

Oricum, ca paranteză, mie îmi place să fiu tuns scurt, mă jenează enorm părul lung, mai ales bretonul.

| darrio2007 a răspuns:

E problema lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Traim intr-o societate civilizata si democratica nu e deloc treaba noastra cum iti poarta unii parul.

| Donsavas a răspuns:

Sunt fete atrase de un asemenea stil.

| Furnicuta000 a răspuns:

Mie nu prea imi plac pentru ca majoritatea pe care i-am vazut nu emanau masculinitate. Depinde si de atitudine, de vestimentatie etc.
De ex am vazut in serialul sacrificiul la antena 1 un actor (nu stiu cum il cheama in realitate dar in serial il chema Robert) care era foarte atragator desi avea parul lung (cel putin mie una mi-a placut).

| BlackRose03 a răspuns:

Totally my type.